O nas

 

O nas


 

Cieszymy się, że trafiliście na stronę naszej wypożyczalni. Jak widzicie zajmujemy się wypożyczaniem podtalerzy na wesela i inne okazje.

Nasza firma działa w branży ślubnej od roku 2018, zaczynaliśmy od marki „Twój Pierwszy Taniec”, w której uczyliśmy pary pierwszego tańca, jak również organizowaliśmy atrakcje na wieczorach panieńskich lub imprezach firmowych.

W tym roku postanowiliśmy ruszyć z nową marką „Ślubobranie”, która będzie funkcjonowała jako wypożyczalnia artykułów na wesela, bankiety, imprezy firmowe i inne okazje jak również będziemy oferowali pomoc przy organizacji wesel i ślubów przez naszych konsultantów. Nasz asortyment w wypożyczalni będzie się powiększał, gdyż abyście mieli jak największy wybór akcesoriów które pomogą upiększyć waszą salę w trakcie wesela czy innego wydarzenia.

Dzięki pracy z nowożeńcami przy nauce pierwszego tańca, doskonale wiemy, jak ważnym dniem jest ślub i wesele, dlatego najważniejsza dla nas jest profesjonalna obsługa i podejście do każdego zamówienia indywidualnie. Nigdy nie traktujemy wszystkich zamówień tak samo ponieważ zależy nam na jakości a nie ilości wykonanych zleceń