No products in the cart.

Jak działamy?

Jak działamy? Sprawdzasz w kalendarzu termin który Cię interesuje. Wypełniasz formularz zamówienia W ciągu 3 dni prześlemy mailem umowę, która będzie gwarancją rezerwacji Po podpisaniu umowy wpłacasz zadatek w kwocie zgodniej z zapisem w umowie Na wpłatę masz 3 dni od momentu otrzymania umowy, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane. Zmiany ilości zamawianych produktów na […]

Jak działamy?

 1. Sprawdzasz w kalendarzu termin który Cię interesuje.
 2. Wypełniasz formularz zamówienia
 3. W ciągu 3 dni prześlemy mailem umowę, która będzie gwarancją rezerwacji
 4. Po podpisaniu umowy wpłacasz zadatek w kwocie zgodniej z zapisem w umowie
 5. Na wpłatę masz 3 dni od momentu otrzymania umowy, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.
 6. Zmiany ilości zamawianych produktów na umowie można dokonać maksymalnie na tydzień przed wysyłką o maksymalnie +/-15% (w górę wyłącznie po weryfikacji dostępności towaru).
 7. Pozostałą należność + kaucję zwrotną wpłacają Państwo przed wysyłką lub przy odbiorze zamówienia
 8. Zamówienie można odebrać osobiście na dwa dni przed datą wydarzenia. Na terenie Warszawy i okolic istnieje możliwość dostarczenia przez nas zamówienia za dodatkową opłatą.  Istnieje również możliwość wysłania zamówienia kurierem za dodatkową opłatą.
 9. Zamówienie przywozisz do nas z powrotem najpóźniej 2 dni po dacie wydarzenia osobiście, lub odsyłasz kurierem. Na terenie warszawy i okolic istnieje możliwość odebrania przez nas towaru za dodatkową opłatą. W przypadku przekroczenia podanego terminu zwrotu wypożyczonych artykułów zostanie naliczona kara w wysokości 100,00 zł za każdy dzień.
 10. Jeśli wszystko zgadza się z umową odsyłamy kaucje na Twoje konto
 11. Jeśli zaznaczyłeś opcję bez czyszczenia w zamówieniu, a zmienisz zdanie i oddasz towar brudny, to koszty czyszczenia zostaną potrącone z kaucji, zgodnie z cenami na naszej stronie. Pozostałą kwotę kaucji oddajemy lub odsyłamy na Twoje konto.
 12. Jeśli towar się zgubił lub został uszkodzony to koszt naprawy/odkupienia potrącamy z kaucji. Pozostałą kwotę kaucji oddajemy lub odsyłamy na Twoje konto.

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy:)